4 روش برای شارژ کپسول اکسیژن در تهران

اگر نیاز به شارژ کپسول اکسیژن پیدا کردیده باشید حتما پیش آمده است که مدتی را به دنبال راهی برای پر کردن کپسول اکسیژن خود بگردید. تفاوتی ندارد که از کپسول اکسیژن برای موارد پزشکی استفاده کنید یا برای مصارف صنعتی! شارژ کردن کپسول اکسیژن همیشه یکی از دغدغه ها بوده است. با مطالعه این مقاله کار را برای شما آسان کرده ایم. 

1- شارژ کپسول اکسیژن در منزل یا کلینیک

اگر در منزل یا کلینیک خود کپسول اکسیژنی دارید که نیاز به شارژ داشته باشد می توانید کپسول اکسیژن خود را در منزل شارژ کنید . با استفاده از سرویس شارژ در محل ایده آل گاز می توانید کپسول اکسیژن خود را در کوتاه ترین زمان در منزل یا کلینیک شارژ کنید.

2- تعویض کپسول اکسیژن 

اگر از مصرف کنندگان دائمی کپسول اکسیژن هستید حتما می دانید که بهترین و ارزان ترین راه برای استفاده  اکسیژن، تعویض کپسول اکسیژن خالی با کپسول اکسیژن پرشده در کارخانه است. کپسول هایی که در کارخانه ایده آل گاز شارژ شده باشند بیش از 140 بار فشار دارند که 40 % بیشتر از حالت عادی شارژ کپسول اکسیژن در منزل است. 

3- ارسال کپسول های اکسیژن به کارخانه

اگر تعداد کپسول های اکسیژن شما زیاد است به طور مثال کپسول های اکسیژن یک بیمارستان یا کلینیک درمانی، شما می توانید کپسول های اکسیژن خود را به کارخانه شارژ اکسیژن ایده آل گاز یا فروشگاه ایده آل ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان آن ها را شارژ شده تحویل بگیرید. فقط توجه داشته باشید به دلیل ظرفیت محدود قبل از ارسال هر تعداد سیلندر با شرکت هماهنگی های لازم را برای دریافت نوبت انجام دهید.

4- شارژ کپسول به کپسول اکسیژن

اگر در منزل یا کلینیک خود کپسول اکسیژن پرتابل دارید و این کپسول دارای رابط استاندارد شارژ کپسول به کپسول می باشد می توانید با استفاده از یک کپسول اکسیژن استاندارد بزرگتر که از اکسیژن خالص شارژ شده باشد کپسول اکسیژن کوچک خود را شارژ کنید. اما توجه داشته باشید که شارژ کپسول اکسیژن در منزل بسیار خطرناک بوده و حتما باید توسط افراد آموزش دیده با ابزار های ویژه انجام شود. در این خصوص می توانید به رایگان از راهنمایی های ایده آل گاز بهره مند شوید تماس با ایده آل گاز