هزینه شارژ کپسول اکسیژن چقدر است؟

قبل از اینکه کپسول اکسیژن خود را شارژ کنید در مورد هزینه شارژ کپسول اکسیژن بدانید. با این راهنما می توانید کپسول های اکسیژن خود را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت شارژ کنید و دیگر نگران پرداخت اضافه هزینه برای شارژ کپسول اکسیژن نباشید.

 

قیمت کپسول اکسیژن چقدر است؟

اگر کپسول اکسیژن ندارید و قصد تهیه کپسول اکسیژن دارید شما باید ابتدا بسته به نیاز بیمار یک کپسول اکسیژن با سایز مناسب و یک دستگاه مانومتر تهیه کنید.

در مورد کپسول های اکسیژن باید اطلاع داشته باشید که برخی فروشنده ها کپسول اکسیژن را به صورت پر و خالی ارائه می کنند حتما قبل از تهیه کپسول اکسیژن از پر یا خالی بودن کپسول اطلاع کسب کنید.

مانومتر ها هم قیمت های متفاوتی دارند که بسته به نوع مانومتر جنس و کشور سازنده متفاوت است. 

در زیر می توانید قیمت لحظه ای برخی کپسول های اکسیژن و مانومتر را مشاهده کنید.

قیمت شارژ کپسول اکسیژن چقدر است؟

هزینه شارژ کپسول اکسیژن بسته به سایز تعرفه بندی شده است. هزینه شارژ کپسول های 10 لیتری و کوچکتر معادل هزینه شارژ کپسول 10 لیتری است. بدین معنی که هزینه شارژ یک کپسول 5 لیتری با هزینه شارژ یک کپسول 10 لیتری برابر است. به دلیل پرت زیاد هنگام شارژ سیلندر های کوچکتر قیمت شارژ کپسول اکسیژن 10 لیتری و کمتر از طرف اتحادیه یکسان سازی شده است. 

هزینه شارژ کپسول اکسیژن در منزل چقدر است؟

اگر خدمات شارژ اکسیژن را در منزل دریافت کنید. هزینه ایاب و ذهاب به مجموع فاکتور شما اضافه خواهد شد. این هزینه در مناطق داخل شهر تهران یکسان است. اگر ساکن مناطق حاشیه ای تهران باشید درصدی بابت فاصله به فاکتور اضافه خواهد شد. به دلیل نواسانات قیمتی برای اطلاع از هزینه ایاب ذهاب در تهران و کرج کافیست با تلفن مرکز ایده آل 02144672398 تماس بگیرید تا هزینه دقیق به شما اعلام گردد.

قیمت شارژ کپسول اکسیژن در غرب تهران

قیمت شارژ کپسول های اکسیژن را می توانید در بخش زیر مشاهده کنید. این قیمت برای یک عدد کپسول تعیین شده است. در صورت سفارش در تعداد بالا قیمت شارژ کپسول اکسیژن را از اکسیژن ایده آل به صورت تلفنی استعلام بگیرید 

چرا قیمت شارژ کپسول اکسیژن همه جا یکسان نیست؟

به دلیل این که ظرفیت دستگاه های شارژ در کارخانه های مختلف متفاوت است کپسول های اکسیژن با فشار های متفاوتی شارژ می شود به طور مثال در یک کارگاه شارژ کپسول اکسیژن کپسول ها با فشار 75 بار شارژ می شوند و در کارگاه دیگری کپسول ها با فشار 150 بار شارژ می شوند. در این دو حالت میزان اکسیژن شارژ شده داخل کپسول متفاوت است از این رو قیمت شارژ هم متفاوت خواهد بود.

استاندارد شارژ کپسول اکسیژن در هنگام شارژ 100 بار است. ممکن است این فشار بعد از سرد شدن کپسول کاهش یابد. معیار فشار در لحظه شارژ است. در ایده آل گاز کپسول های اکسیژن 100 تا 150 بار شارژ و تحویل مشتری می شود. توجه فرمایید که فقط کپسول هایی که در کاخانه شارژ شده باشند تا 150 بار شارژ می شوند. این فشار 50 % بیشتر از فشار استاندارد شارژ می باشد.